Рус Укр
р о з р о б к а    т а    в и р о б н и ц т в о    к о м п л е к с н и х    м і н е р а л ь н и х    д о б р и в

БІОФОРА - КОМПЛЕКСНЕ МІНЕРАЛЬНЕ ДОБРИВО НОВОГО ПОКОЛІННЯЗАВАНТАЖИТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ З ВИКОРИСТАННЯ "БІОФОРИ"

Для власників присадибних ділянок

Для власників агробізнесу

Результати випробувань (...–2013р.)

 

Універсальність дії «Біофори» полягає в тому, що обробляючи будь-який посівний матеріал перед посівом добриво впливає перш за все на мембрану клітини в точці росту будь-якого насіння і сприяє більш ранній, на 2-3 доби, появі сходів. Легкозасвоювана форма препарату (97%) пом'якшує дію хімічного стресу від пестицидів, якими обробляється посівний матеріал, підвищує енергію росту, стимулює розвиток міцної кореневої системи. Позитивний вплив «Біофори», закладений при обробці насіння, зберігається протягом всього вегетаційного періоду, значно підвищує стійкість рослин до зимових морозів, весняних заморозків, посухи, перезволоження.

Особливо важливим для майбутнього врожаю є внесення «Біофори» весною на початку вегетації. По-перше, утворюючи плівку на поверхні рослини та завдяки особливостям хімічного складу сприяє заживленню тріщин, пошкоджень рослин після перезимівлі на озимих. По-друге, з добрива легко засвоюється необхідний набір поживних речовин всіма сільськогосподарськими культурами. По-третє, стимулює розвиток бульбочкових бактерій на бобових та асоціативних азотфіксуючих бактерій на злакових.

Комплексне мінеральне добриво «Біофора» має позитивні відгуки про досвід використання від Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесло, Інституту цукрових буряків УААН, Інституту винограду та вина «Магарач», Чернігів-ського інституту мікробіології та агропромислового виробництва. В 2014 р. проводяться випробування «Біофори» на овочевих та плодово-ягідних культурах. Демонстраційні та випробувальні посіви на озимих під врожай 2014 року закладені в 7 областях України на площі близько 2000 га. В Миколаївській області «Біофора» проходить випробування при вирощуванні озимої пшениці по системі No-till.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ З ВИКОРИСТАННЯ "БІОФОРИ"

Для власників присадибних ділянок

Для власників агробізнесу

Зернові: (пшениця озима, яра, жито, ячмінь, озимий та ярий):
  • кількість продуктивних стебел збільшилася на 20-25%;
  • урожайність збільшилася на 5-6,7 ц/га.
Ріпак:
  • перезимувало 91% рослин, порівняно з контролем 37%;
  • урожай зеленої маси збільшився на 30%;
  • урожай насіння збільшився на 40%.
Кукурудза:
  • урожайність збільшилася на 12%.
Соняшник:
  • урожайність збільшилася на 10%.
Соя:
  • урожайність збільшилася на 18%.
Виноград:
  • урожайність збільшилася на 30-50%.
Цукровий буряк:
  • урожайність збільшилася на 10-30 ц/га.
МІНЕРАЛЬНЕ ДОБРИВО "ДОНОР"    КОМПЛЕКСНЕ ДОБРИВО "БІОФОРА"    ДОБРИВА ВІД ВИРОБНИКА    ДОБРИВО ДЛЯ ПІДЖИВЛЕННЯ